2 myśli nt. „05.Autorka

 1. Do Pani Magdaleny Tul

  Witam serdecznie ,
  W imieniu swoim czyli Mamy Rayyana i Organizatorki ” Koncertu charytatywnego dla Rayyanka – PomóżMY Mu ” chodzić ” https://www.facebook.com/events/829258487140368/?fref=ts
  zwracamy się do Pani z uprzejmą prośbą o wsparcie planowanego przez nas wydarzenia charytatywnego poprzez udział jako Gwiazda Wieczoru .

  Impreza którą chcemy zrealizować odbędzie się 13.02.2015 w „Teatr From Poland” Częstochowa i będzie miała formę Koncertu oraz planowane są licytacje oraz inne Niespodzianki podczas wydarzenia. Zaczynamy o 17.30 i bawimy się do rana.

  > Rayyan Marta Niciejewska (Marta X)
  >The Neverender
  >Eternal Spiritis
  >Regenese

  PotrzebujeMY pomocy – bez Wsparcia możemy pomarzyć razem z mamą Maleństwa o tej operacji.

  W zamian dajemy reklamę na portalach społecznościowych , fora internetowych oraz Plakatach które będziemy drukować , ulotki które będziemy rozdawać oraz biletach w formie Cegiełek. Wyrażamy głęboką nadzieję na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

  Gorąco zachęcamy do udziału w Koncercie. Pani pomoc może okazać się dla Nas bezcenna. Mamy taki świat że dziecko które potrzebuje pomocy może liczyć tylko na ludzi o Wielkich Dobrych Sercach .

  Z wyrazami szacunku Mama Rayyan’ka

  Organizatorzy :

  Olga Bilecka
  Olga Szczepaniak tel. 732 889 034

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>