Recenzja z koncertu Magdy w klubie Makulatura


Na stronie eurowizja.org pojawiła się recenzja z koncertu Magdy, który miał miejsce w niedzielę 14 września bieżącego roku. Oto jej fragment:
Magdalena Tul zagrała w Makulaturze
W ramach promocji swojego nowego albumu Magdalena Tul wystąpiła w niedzielny wieczór w warszawskim klubie Makulatura. Nie zabrakło dobrej muzyki oraz kilku niespodzianek!
W trakcie koncertu reprezentantka Polski podczas 56. Konkursu Piosenki Eurowizji zaprezentowała materiał ze swojej najnowszej płyty, zaprezentowanej Brave. Po półgodzinnym opóźnieniu wreszcie usłyszeliśmy intro otwierające niedawno wydany album, a niedługo potem – utwór W sobie i singiel I Am Who I Am. Podczas wykonania obu piosenek wokalistce towarzyszyły nie tylko Kalina Kasprzak i Anna „Soyanna” Sochacka, które towarzyszyły jej podczas występu w Konkursie Piosenki Eurowizji, a także perkusista (Mariusz Parol), gitarzysta (Piotr Pacak), basista (Michał Milczarek) oraz klawiszowiec (Damian Pietrasik). Każdy z nich nadawał wydarzeniu kameralnego klimatu, ładnie komponując się z wokalem Magdy.
Recenzje w całości możecie przeczytać klikając tutaj. Oprócz niej pojawiły się kolejne zdjęcia z koncertu, które możecie obejrzeć poniżej:

Kliknij na powyższą miniaturkę, aby zobaczyć zdjęcie.

16 Komentarze

  1. ojejku … uwielbiam Magdę… nie wiedziałam że ktoś prowadzi o niej blog… super… W takim razie nominuję Cię do Libster blog award, szczegóły u mnie na blogu… pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.