O Brave prosto z Czech / Magda najlepszą artystą 2013r.

O Brave prosto z Czech

Na czeskiej stronie eurocontest.cz pojawił się artykuł w, którym możemy przeczytać między innymi na temat płyty „Brave”. Oto on w przetłumaczonej wersji:
Polska obchodzi w tym roku 20 lat od debiutu w konkursu Eurowizji. W konkurencji reprezentowanej przez naszych północnych sąsiadów, wśród których była wokalistka Magdalena Tul. Uczestniczka w wielu konkursach i programach telewizyjnych postanowił zadowolić swoich fanów nowy album „Brave”, który zawiera kilka hitów, w tym Eurosong „Jeszcze”!
Magdalena Tul wraz z polską telewizją w 2011 roku przeżył wielkie rozczarowanie, gdy nie udało się zakwalifikować do finału konkursu Eurowizji. Piosenkarka, która wykonywała utwór pod „Jestem” zajęła ostatnie miejsce w preselekcji. Być może to było powodem nie brania udziału Polski w konkursie Eurowizji w ciągu najbliższych dwóch lat .
Polska piosenkarka dała o sobie znać w ubiegłym roku i był na to dowód maxi-singiel. Epka Magdalena Tul przyciągnął zwłaszcza singiel „I Am Who I Am”, który znajduje się na najnowszym albumie wokalistki. Jego fani mogą cieszyć się z przyjemności słuchania albumu „Brave”, na którym znajduje się 15 utworów.
Poza wyżej wymienionym singlem „I Am Who I Am” płyta ma już dobrze znane utwory, takie jak „Jak Zapomnieć” czy „Jestem”. W 2012 roku, Magda dołączyła do Szwajcarii z, którą to podczas Eurowizji zapisałeś piosenkę „Give It Up”.
Większość tekstów na płytę napisała sama piosenkarka, która urodziła się w 1980 roku i pochodzi z Gdańska. Magdalena Tul nie jest tylko piosenkarką, ale i również aktorką musical`ową. Pierwszy album wydała w 2007 roku pod nazwą „VOH – Victory of Heart”.
Artykuł w oryginalnej wersji znajdziecie klikając tutaj.

Magda najlepszą artystą 2013r.

Magda stała się najlepszą artystką w Akcji Wspieramy Polskich Artystów zdobywając tym samym 60,3% głosów. Piosenki wokalistki jakie brały udział w niej to: „Tam Odnajdziesz Mnie”, „Give It Up” i ” I Am Who I Am”. A oto lista kadydatek, które brały udział w tej akcji:
1. Magdalena Tul – 60,3%
2. Ewa Jach – 23,9%
3. Marishaa Marina Milov – 15,8%

24 Komentarze

  1. Taka Ewa Farna powiązana z Czechami, czemu i Magda by być nie mogła. Połączenie, jak widać różnych bliskich wpływów może pomóc odnieść sukces:)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.