Przed premiera albumu „Brave” / Na temat Magdy i jej płyty na zagranicznych portalach / O płycie Magdy na blogu Eurovisionweek

Przed premiera albumu „Brave”

Możecie już nabyć najnowszy krążek Magdy. Płyta dostępna jest na stronie emkik.com, natomiast już od piątku do kupienia w sklepach Empik na terenie całego kraju.

Na temat Magdy i jej płyty na zagranicznych portalach

Na stronie esctoday.com, oraz oikotimes.com pojawiły się artykuły w, których możemy przeczytać na temat najnowszego krążka pod tytułem „Brave”. Oto one w wersji przetłumaczonej:
Magdalena Tul wydaje nowy album.

Magdalena Tul istnieje w polskiej branży muzycznej od wielu lat. Zdobyła tytuł magistra w dziedzinie muzyki w 2004 roku. Już wcześniej występowała w różnych produkcjach muzycznych w Polsce. Jej pierwszym ważnym występem w profesjonalnej branży muzycznej miał miejsce w 2005 roku, kiedy to nagrała utwór do polskiej wersji filmu Walta Disney`a „Nowe szaty króla”. Ponadto startowała w wielu krajowych i międzynarodowych festiwalach muzycznych zarówno jako piosenkarka i jako autorka tekstów. W 2007 roku wydała swój debiutancki album V.O.H. – The Victory of Heart.
Używając pseudonimu Lady Tullo, Magdalena Tul wystartowała w polskich preselekcjach by reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji w 2005 roku z piosenką „Full of life”, ale uplasowała się na 9. miejscu w krajowych eliminacjach. W 2011 wzięła udział w krajowym finale Polskiej telewizji i wygrała osiągając 44.47% głosów dla jej własnej kompozycji „Jestem”. Jenak w 56. Konkursie Piosenki Eurowizji w Niemczech, Magdalena odpadała w kwalifikacjach zajmując ostatnie miejsce w półfinale.
Nie dawno byłam w polskim składzie jury tegorocznego Konkursu Eurowizji w Kopenhadze.
Jeżeli chcesz zobaczyć artykuł w oryginalnej wersji kliknij tutaj.
Magdalena Tul wydaje zupełnie nowy album

Czy pamiętacie Magdę Tul polską uczestniczkę Eurowizji w 2011 roku? Cóż jeśli nie, dobra wiadomość, powraca w blasku fleszy z drugim albumem (a jeśli już jesteś fanem, po prostu ciesz się chwilą).
6 czerwca ukaże się album „Brave” zawierający 10 zupełnie nowych utworów napisanych głownie przez nią samą. Album będzie jednym z dojrzalszych w którym Magda opowie nam historię w czuły i potężny sposób. Jej niesamowity głos i sprytne rozwiązania z pewnością pomogą temu nowemu materiałowi osiągnięcie polskiego nieba.
Jeżeli chcesz zobaczyć artykuł w oryginalnej wersji kliknij tutaj.

O płycie Magdy na blogu Eurovisionweek

Na blogu eurovisionweek.blogspot.com pojawił się artykuł na temat najnowszej płyty Magdy pod tytułem „Brave”. Oto jego fragment:
Już 6 czerwca ukaże się długo oczekiwana płyta Magdaleny Tul. Krążek będzie nosił tytuł „Brave” i będzie oferował 10 premierowych utworów. Piosenki zostały napisane głównie przez Magdę.
Magda to przede wszystkim wrażliwa, wszechstronna piosenkarka, która ceni sobie niezależność. Swoją popularność zawdzięcza udziałowi w programie „Jaka to melodia”. W Europie została zauważona dzięki utworowi „Jestem”, z którym reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji – Dusseldorf 2011. Pierwszy album wydała w 2007 roku pod tytułem „V.O.H – Victory of Heart”. Teraz powraca w wielkim stylu z nowym materiałem.
Artykuł w całości możecie przeczytać klikając tutaj.

5 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.