Wywiad Magdą dla portaru bizneszone.pl


Magda jakiś czas temu udzieliła wywiadu dla strony bizneszone.pl, który został zatytułowany „Rachunek zysków i strat – Magdalena Tul”. Wokalistka opowiada w nim między innymi o swoim nowym projekcje, na temat tego czy opłaca nagrywać się płyty oraz o swoim udziale w konkursie Eurowizji. Oto fragment rozmowy z Magdą:
Rachunek zysków i strat – Magdalena Tul
Chciałbym Cię zapytać, czy myślałaś kiedykolwiek o założeniu własnego biznesu?
Tak, myślałam. W zasadzie mój zawód opiera się w głównej mierze na biznesie, choć nie koniecznie przynosi on dochody, częściej straty. Czasami zdarza mi się uczyć i myślałam o tym aby w przyszłości otworzyć szkołę, ale to wymaga poświęcenia czasu i uwagi, a nie chciałabym zacząć w momencie kiedy nie jestem na to gotowa i nie mam czasu żeby się temu w zupełności poświęcić.
Od 2002 r. możemy Cię zobaczyć na ekranie TVP w programie „Jaka to melodia”. Nie boisz się, że ludzie przyczepią Ci łatkę „dziewczyna z melodii”?
Kiedyś się bałam, teraz już przestałam bo wiem, że tak się stało. Ma to swoje dobre i złe strony. Daje mi popularność i pracę, ale muszę pracować dużo więcej poza melodią, nad własnymi projektami, aby ludzie mogli dostrzec mnie jako artystkę.
Na planie wszyscy wyglądacie jakbyście byli bardzo zżyci. Jak myślisz, czy w biznesie może występować przyjaźń?
Na planie jest bardzo przyjemnie, cała ekipa jest zgrana. Czy w biznesie istnieje przyjaźń? Nie wiem, ja akurat nie nadużywam słowa przyjaciel. Moi przyjaciele to są osoby, które „sprawdziłam” i darze zaufaniem od dawna, zawsze możemy na siebie liczyć. Z pozostałymi osobami łączy mnie znajomość…. Pracujemy w takiej branży, w której często pojawia się nutka rywalizacji. Nie wszyscy są szczerzy, często miałam okazję aby przekonać się na własnej skórze jak dwulicowi potrafią być ludzie. Myślę, że trzeba być bardzo ostrożnym. Jednak my z dziewczynami potrafimy się od tego odciąć i jak spotykamy się na gruncie prywatnym, to rozmawiamy o wszystkim, tylko nie o śpiewaniu (śmiech).
Wywiad w całości możecie przeczytać klikając tutaj.

15 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.